LC-18-OD-4CH-X2-48V Controller
Rating: Bad Good
Your Review: Note: HTML is not translated!
LC-18-OD-4CH-X2-48V Controller
| Specification | |
|---|---|
| Hardware | Weight : 506g |
| Dimension : 103 x 93 x 43 (mm) | |
Power |
Controller Supply Voltage : 48 VDC |
| Output Current : Max 2A / channel | |
| Lighting Input : 48V | |
| Lighting Output : 48V | |